Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 czerwca br. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w ZPO w Rososzy. Akademię rozpoczął swoim wystąpieniem p. dyrektor Krzysztof Wąsik, który powitał wszystkich zebranych gości. Uroczystość swoją obecnością uświetnili ksiądz proboszcz Andrzej Polak oraz radny Rady Miejskiej w Rykach pan Krzysztof Kardas.

Następnie uczniowie klasy VIII złożyli uroczyste ślubowanie i montażem słowno-muzycznym podziękowali Dyrekcji, nauczycielom, pracownikom szkoły i rodzicom za trud włożony w ich wykształcenie i wychowanie.

Uczniów klasy VIII swoim występem pożegnali uczniowie klasy VII, a następnie zaprezentowały się dzieci z zerówki.

W dalszej części pan dyrektor wręczył świadectwa z wyróżnieniem i nagrody uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i zachowaniu. Podziękował również rodzicom za pracę na rzecz szkoły i dzieci.

Następnie życzył wszystkim zebranym słonecznych, zdrowych i bezpiecznych wakacji.