Jesteś tutaj:
  2. Aktywna tablica

Aktywna tablica

W związku z realizacją w 2021 r. Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020–2024 – „Aktywna tablica”, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 maja 2021 r. w sprawie określenia działań informacyjnych podejmowanych przez podmioty realizujące zadania finansowane lub dofinansowane z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych.

Celem rządowego program „Aktywna tablica” jest wsparcie finansowe szkół, które umożliwia wykorzystanie w procesie dydaktycznym nowoczesnych pomocy dydaktycznych w celu rozwijania kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych

Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych w Rososzy w kwocie 35 000,00 zł (całkowita wartość zadania 43 750 zł).

Zakupiono:

- Monitor SAMSUNG 65 cali FLIP 2
- Latop LENOVO L14 INTEL G3
- 2xTABLET LENOVO TAB M10
- Pomoce dla ucznów ze spektrum autyzmu
- Pomoce dla uczniów z dysleksją
- Pomoce dla uczniów z problemami logopedycznymi
- Pomoce dla uczniów z problemami przetwarzania słuchowego.