Przegląd Piosenki Przedszkolnej

W dniu 08. 06. 2022r. w kinie w Rykach odbył się 33 Przegląd Piosenki Przedszkolnej. Nasza Zerówka wzięła w nim udział, prezentując piosenkę pt. " Zawsze niech będzie słońce", wystąpiła w ojczystych barwach, gdyż nawiązywała do tego tematyka piosenki. Śpiewała ją Lenka Pawlak, a wspomagał ją chórek w składzie: Nikola Buczek, Kornelia Olszak, Pola Moniszka, Matylda Opalińska, Maja Iwanek oraz Krystian Noworolnik. Dzieci zaprezentowały się bardzo pięknie, zdobywając  nagrodę( jedną z dwóch) w kategorii "zespoły". Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji  i opiece nad dziećmi w czasie wyjazdu oraz uczniom klasy VIII: Oliwierowi Polak i Szymonowi Polak za  pomoc w sprawach technicznych (przygotowanie podkładu muzycznego do piosenki).