Nareszcie nadeszła wiosna!

W naszej szkole powitanie wiosny odbyło się bardzo radośnie. Zorganizowano wiele atrakcji i konkursów dla dzieci. Klasy starsze przygotowały własne stoiska z pysznymi przekąskami, takimi jak gofry, tosty, słodkości czy pyszne soki owocowe. Jednak największym powodzeniem cieszyło się stoisko klasy 5 z watą cukrową. Uśmiech

Z okazji I Dnia Wiosny odbył się konkurs na "Najładniejszą Marzannę" z nagrodami ufundowanymi przez Radę Rodziców, wiosenny turniej dla klas I-III oraz klas IV-VIII oraz wybory najfajnieszej dziewczyny i chłopaka w szkole.

W konkursie na "Najładniejszą Marzannę" I miejsce zajęła klasa 2, II miejsce - ex aequo klasa 4 oraz zerówka, zaś III miejsce - ex aequo przedszkolaki oraz klasy 1, 3, 5, 6 i 7. W wiosennym turnieju klas I-III najlepsza okazała się reprezentacja klasy II, zaś w zmaganiach klas IV-VIII zwyciężyła klasa IV. Najfajniejszą dziewczynką w klasach I-IV została Magda Gransztof, zaś najfajniejszym chłopcem - Szymon Polak, natomiast w klasach V-VIII najfajniejszą dziewczyną została Emma Bąk, a najfajniejszym chłopakiem - Kacper Goluch.

Wszyscy zwycięzcy konkursów otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Marzanny natomiast można podziwiać na dolnym korytarzu.