Dzień Edukacji Narodowej

13 października świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji podczas uroczystego apelu pan dyrektor Krzysztof Wąsik pięknymi słowami podziękował nauczycielom za wysiłek i serce, jakie wkładają w swoją pracę. Nie zabrakło także szczerych życzeń oraz podziękowań od przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego oraz Rady Rodziców.

Następnie z wielką przyjemnością obejrzeliśmy część artystyczną z okazji Pasowania uczniów klasy I, przygotowaną pod kierunkiem p. Małgorzaty Sieraj. Pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze. Ślubowali sumiennie wywiązywać się z uczniowskich obowiązków i przynosić szkole dumę. Po ślubowaniu pan dyrektor dokonał aktu pasowania. Miłym zakończeniem uroczystości było wręczenie dyplomów i upominków dla uczniów klasy I od rodziców oraz przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego.